Namn*

E-post*

Ämne

Ditt meddelande

*Obligatorisk

STYRELSEN

Har du frågor eller vill veta mer, fyll i formuläret till vänster, maila till kontakt(a)orgrytehandboll.se eller hör av dig till någon i vår styrelse.

  • Ordförande Mattias Sandgren, mattias.sandgren(a)hotmail.com
  • Vice ordförande Victor Petersson, victor.petersson1(a)gmail.com
  • Kassör Johanna Esberg, johanna.esberg(a)hotmail.com
  • Ledamot Mikael Lindquist, mikael.lindquist.81(a)gmail.com
  • Ledamot Cornelia Söderström, cornelia.liden(a)gmail.com
  • Ledamot Peter Simson, peter.simson(a)demogroup.se
  • Ledamot Rolf Ryberg, r.ryberg1962(a)gmail.com
  • Ledamot Jesper Lunnevi, jesper.lunnevi(a)gmail.com
  • Ledamot Åsa Edlund, asa.maria.edlund(a)gmail.com
  • Ledamot Anna Sandgren, anna87sandgren(a)hotmail.com