Namn*

E-post*

Ämne

Ditt meddelande

*Obligatorisk

STYRELSEN

Har du frågor eller vill veta mer, fyll i formuläret till vänster, maila till kontakt(a)orgrytehandboll.se eller hör av dig till någon i vår styrelse.

  • Ordförande Mattias Sandgren, mattias.sandgren(a)hotmail.com
  • Vice ordförande Victor Petersson, victor.petersson1(a)gmail.com
  • Kassör Johanna Esberg, johanna.esberg(a)hotmail.com
  • Sekreterare Sofia Sinnerstedt, sinnerstedt(a)gmail.com
  • Ledamot Mikael Lindquist, mikael.lindquist.81(a)gmail.com
  • Ledamot Rebecca Sinnerstedt, rebecca.sinnerstedt(a)gmail.com
  • Ledamot Cornelia Söderström, cornelia.liden(a)gmail.com
  • Suppleant Roland Sandgren, ronaldsandgren(a)gmail.com
  • Suppleant Mats Janson, mats(a)savehof.se
  • Suppleant Jenny Garplid, jennygarplid(a)gmail.com